Blubry6d Poznań logo Blubry6d Poznań atrakcje dla dzieci
Home > Aktualności > Newsy > Nietypowe urodzinki dla dzieci w Poznaniu

Nietypowe urodzinki dla dzieci w Poznaniu

Dodane 19 lutego 2020

Nietypowe urodzinki dla dzieci w Poznaniu.

Nietypowe spędzanie urodzin przez dzieci stało się już od kilku lat hitem dla wielu rodzin. Niegdyś spędzało się urodziny w domu, przy domowym torcie, w gronie najbliższej rodziny. Dziś rozdaje się specjalnie, pięknie wydrukowane zaproszenia w przedszkolu, czy klasie i przychodzą wszyscy z danego rocznika, którzy mają ochotę. Miejsc do wyprawienia urodzin dla dzieci w Poznaniu jest mnóstwo. Ludzie posiadający atrakcyjne miejsca w danym mieście zawsze do swojej oferty dodają możliwość wyprawienia urodzin, bo to przyciąga mnóstwo klientów. W Poznaniu, ze względu na mnogość atrakcji, jaką w tym mieście możemy znaleźć pomysłów na wyjątkowo oryginalne urodziny jest wyjątkowo dużo. Przyjrzyjmy się najciekawszym.

Propozycje na urodziny dla dzieci dostępne w Poznaniu.

1. Muzeum Archeologiczne w Poznaniu. Jeszcze kilka lat temu nikt nie pomyślał by, że w muzeum można wyprawiać imprezy. Czasy się zmieniły, a muzea, to teraz prawdziwe centa kulturalne. Oferta urodzinowa tego muzeum jest niezwykle szeroka. Możemy wcielać się w niezwykłe role na tematycznych imprezach urodzinowych. Tematy są rozbudowane i wiążą się z doborem odpowiednich strojów i eksponatów, a także wystrojem sali i rodzajem zabaw, jakie nas czekają na imprezie. Do wyboru są następujące tematy: „Archeolog i jego praca”, „Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu”, „Afrykańska przygoda”, „Urodziny jaskiniowe”, „Życie w starożytnym Egipcie”, „Rycerze i ich czasy”, „Miłość, damy i rycerze”. Jak widać tematyka trafi do każdego małego dziecka, zarówno dziewczynek lubiących księżniczki, piękne stroje, czy afrykańskie zwierzęta jak i chłopców lubiących dinozaury, jaskiniowców, czy rycerzy.

2. Kolejna niezwykła propozycja na urodziny dla dziecka, to Blubry – Poznańskie legendy w 6D. Blubry, to niezwykłe miejsce, gdzie rozwiązując zagadki i świetnie się bawiąc przy wyjątkowych efektach specjalnych możemy poznać ciekawe historie Poznania. Wyprawianie urodzin w tak interesującym dla dzieci miejscu, to prawdziwa gratka. Na czas imprezy cały obiekt jest zamykany i dzieci bawią się we wszystkich miejscach labiryntu. Po rozwiązaniu wszystkich zagadek znajdują salę wypełnioną przekąskami, gdzie mają chwilę na odpoczynek. Następnie znów ruszają labiryntem, tym razem z okularami 3D, dzięki czemu mogą podziwiać niezwykłe ruchome (trójwymiarowe) obrazy na podłodze i ścianach. Na sali do tańca umieszczone są lampy UV, co sprawia, że dzieci ubrane w specjalne stroje świecą. Zapewnia im to niezapomniane wrażenia. Całą imprezę wieńczy spożycie tortu urodzinowego, a dzieci szczęśliwe i pozytywnie wymęczone mogą wrócić do domów. Więcej informacji można znaleźć w zakładce „Urodziny” lub pod linkiem: https://blubry6d.pl/oferta/urodziny/

3. Termy Maltańskie w Poznaniu, to bardzo nietypowe miejsce na urodziny. Jednak wśród dzieci sprawdza się wyjątkowo dobrze. W ramach pakietu urodzinowego grupa dzieciaków do dziesięciu osób i dwie osoby dorosłe jako opiekunowie wchodzą na trzy godziny na bilet grupowy. Przyjęcie obejmuje najpierw wspólną zabawę w Aqua parku, a następnie możliwy poczęstunek w pobliskiej restauracji. Można zamówić wcześniej tort, lody lub obiad dla swoich gości. Na sali basenowej animator organizuje przeróżne gry i zabawy dla grupy dzieci. Cena pakietu nie jest wysoka, a dzieciom na pewno takie urodziny zapadną w pamięć.

4. Nietypowe urodziny w parku linowym Pyrland, to propozycja dla dzieci lubiących aktywnie spędzać czas. Dzieci mają tu do dyspozycji przez cały czas trwania imprezy urodzinowej trasę pełną atrakcji i wymagającą sprytu. Cała impreza odbywa się na terenie parku linowego w wyznaczonym miejscu, gdzie goście mają do dyspozycji miejsca do grillowania, na ognisko, wiaty by schronić się przed niepożądaną pogodą oraz ławeczki i stoły. Teren parku linowego jest duży, w pełni bezpieczny i ogrodzony. Można tu zjeść wcześniej zamówiony tort, śpiewać, bawić się i gdy tylko nabierzemy ochoty wspinać się do woli po parku linowym na zabezpieczonej trasie.

5. Urodziny na ściance wspinaczkowej Avana w Poznaniu. To kolejna propozycja, dla dzieci lubiących aktywnie spędzać czas. Jest tu wydzielony specjalny pokój urodzinowy, gdzie na dzieci czeka poczęstunek i napoje. Animatorki na miejscu instruują dzieci o szczegółach dotyczących bezpieczeństwa i asekuracji o jakich trzeba pamiętać w trakcie wspinania się na ściankę. Instruktorzy proponują dzieciom poza wspinaczką interesujące zabawy, które przy okazji umożliwiają dzieciom rozgrzewkę przed wspinaczką. Impreza trwa około dwóch godzin. Dzieci od najłatwiejszych ścianek wyruszają w miarę zdobywania nowych umiejętności na coraz trudniejsze. Są zachwycone widzianymi postępami.

Nietypowe urodziny, czy warto?

Tak, warto! Dzieci spotykają się z przyjaciółmi ze szkoły, zacieśniają więzi, mają szansę na wspólną rozrywkę i zdrową rywalizację. Pamiętają te cudowne chwile do końca życia, czują się szczególnie i wyróżnione. No i ta góra prezentów… od każdego z gości…